Lajme

VIDEO\ Nga Gjakova për të vjedhur në Ksamil, pranga dy personave

Dy persona janë vënë në prangat e policisë në Sarandë, për shkak se akuzohen për vjedhje. Mësohet se grupi në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë vjedhur disa banesa në Ksamil. Në pranga kanë rënë Vangjel Pelal dhe shtetasi Hilë Memehaj nga Gjakova. Ndërsa në kërkim janë shpallur edhe shtetasit Getoar Mulliqaj dhe shtetasi Nderim Ndrecaj të dy nga Kosova.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close