Lajme

VIDEO/ Polici i hipën në kamion dhe e godet me grushta shoferin në Qafë Thanë

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike, për qarkun Dibër, Xhelal Mziu përmes një video të postuar në rrjetin social në Facebook tregon momentin e përplasjes së policit me shoferin e kamionit në Qafë Thanë.

Nga pamjet e videos shikohet sesi shoferi i mbyllë derën e kamionit policit, por ky i fundit ngjitet dhe e g odet me grushta atë.  Postimi i plotë i Xhelal Mziut: Sjellje k riminale e policisë në qafë thanë!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close