Lajme

VIDEO/ Shpërthim tritoli tek kopshti botanik, digjen dy makina

Shpërthim i fuqishem tek kopshti botanik.

Dy makina kanë marrë flakë

Dyshohet se shperthimi dhe zjarri kanë ardhur si pasoje e një sasie ekspolizivi që mund tu jetë vendosur makinave

Nuk ka viktima nderkohë që policia po heton për ngjarjen

Informacion paraprak i policise:

Në rrugën dytësore pranë nënkalimit tek kopshti botanik ka marrë flakë dhe është djegur mjeti i parkuar, tip “Volksvagen” në pronësi të shtetasit S. S.

Gjithashtu ka pësuar dëmtime nga flakët mjeti tip “Ford” i cili ndodhej i parkuar afër mjetit tip “Voklsvagen”.

Po punohet për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close