Lajme

VIDEO/ Tjetër skenë dhune në emisionin shqiptar, konkurrentët përplasen fizikisht për një letër

Një tjetër përleshje fizike është shënuar në reality shoE, “It’s my home” në Kosovë.

Konkurrentët kanë pasur një debat të fortë me tone të larta, për një letër, ku më pas një djalë e një vajzë janë përplasur fizikisht.

Kanë qenë konkurentët e tjerë që kanë ndërhyrë për të shuar sherrin, pasi vajza dhe djali po përlesheshin për një letër.

Kujtojmë që pak ditë më parë Komisioni i Pavaruar i Mediave ka mbyllur emisionin “It’s my home”, por që emisioni vijon transmetimi “live” në youtube.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close