Lajme

VIDEO\Përfshihet nga flakët një makine tip Volkswagen pranë shkollës se muzikës në Vlorë

Përfshihet nga flakët një makine tip Volkswagen pranë shkollës se muzikës në Vlorë. Shkak  i këtij incidenti mund të jetë një shkëndijë elektrike në mjet. Në vendngjarje ndodhet policia dhe forcat zjarrfikëse.Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: