Lajme

Vlorë, Aksident te “Uji i Ftohtë”, makina përplas 40-vjeçarin me motor dhe largohet

Vlorë/Informacion paraprak Rreth orës 16:15, në rrugën “Murat Tërbçi”, në lagjen “Uji i Ftohtë”, një automjet tip “Benz”, është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin D. F., 40 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i aksidentit. Grupi hetimor po punon për identifikimin e kapjen e drejtuesit të automjetit dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close