Lajme

Vlorë, Denoncim/ Personi blen me 200 euro fallco në dyqan, pronari kërkon fajtorin

Pershendetje faqa Vlora. Në datën 23/03/2021 rreth orës 18:10 në dyqanin time ka ardhur një person i maskuar me maskën dhe syze dielli dhe kapuc në kokë. Me ka paraqitur 200 euro fallco duke marrë produktet qe i duheshin dhe duke i kthyer dhe 15500 lek te reja si resto.

I them personit qe e ka kryer të paraqitet të dyqani pa shkuar me tej dhe në polici se gjynah të bësh burg për 200 euro fallso. Personi në fjalë kishte një shenjë te zezë te syri i djathtë, gjithashtu i veshur me xhup blu, xhinse gri dhe bluze gri me kapuc. I kemi dhe foto pa maskë kështu që të paraqitet pa shkuar me tej gjërat. Për cdo informacion ose dikush qe e njeh po ju lë numrin e celularit: 0696772159

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: