Lajme

Vlorë, Ka ndodhur, detaje

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 24.06.2021, rreth orës 11:00, në lagjen “Pavarsia”, si pasojë e një k onflikti të çastit , për motive të d obëta, është g oditur me mjet prerës (t hikë), shtetasi  Ferdinand Petriti, 57 vjeç, banues në Vlorë.

Shtetasi  Ferdinand Petriti, aktualisht ndodhet në Spitalin e Vlorës nën kujdesin e mjekëve. Gjithashtu ka shoqëruar në ambientet Policore autorin e d yshuar, shtetasin Pilo. Sevi., dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close