Lajme

Vlorë, Shoqërohet 22-vjeçari në lagjen “24 Maji”

Polica e Vlorës ka ar restuar sot një 22-vjeçar, i cili u k ap me f ara k anab isi në makinë. Policia thotë se e ka ndaluar shtetasin E. R., 22 vjeç në lagjen “24 Maji”.

NJOFTIMI I PLOTË, Vlorë Specialistët për H etimin e T rafiqeve dhe N arkotikëve ar restuan në flagrancë shtetasin E. R., 22 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “24 Maji”, gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin me të cilin ky shtetas qarkullonte, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një sasi farash të dyshuar k anabisi. Materialet iu dërguan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën p enale “Prodhim dhe s hitja e n arkotikëve”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close