Lajme

Vlorë, U gjet i pajetë afër varkave të peshkimit, Policia: dyshohet të ketë pësuar infrakt në ujë (VIDEO)

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi një person rreth 70 vjeç i cili u gjet i mbytur në plazhin e vjetër të Vlorës.Personi u gjet nga banorët e zonës poshtë varkave të peshkimit. Në njoftimin zyrtar, thuhet se personi në fjale dyshohet të ketë pësuar infrakt në ujë . Ai është 70 vjeç nga Vlora , i seksit mashkull dhe u nxorr nga uji rreth orës 15:00. Por ndërkohë grupi hetimor vijon hetimet për këtë rast.

NJOFTIMI NGA POLICIA Vlorë/Informacion paraprak Rreth orës 15:00, në plazhin e vjetër është nxjerrë nga uji një shtetas i moshuar i seksit mashkull, i cili dyshohet të ketë pësuar infarkt në ujë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close