fbpx
Lajme

Vlorë,Shoqërohet një shtetas

Vlorë K anosi me mjet të mprehtë dhe ushtroi d hunë fizike ndaj bashkëshortes vihet në p ranga 58-vjeçari. Specialistët për Hetimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, ar restuan në flagrancë shtetasin P. Z., 58 vjeç, banues në Vlorë.

Arrestimi i tij u bë pasi në datë 20.11.2020, ka k anosur me mjet të mprehtë t hikë si dhe ka ushtruar d hunë fizike në mënyrë të përsëritur ndaj bashkëshortes së tij. Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Vlorë, për veprën penale “D hunë në familje”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button