fbpx
Lajme

Zbulohen detaje të reja për 48-vjeçarin Petrit Çarçiu

Faxweb.al ka siguruar detaje të reja nga átèntati në Elbasan, ku shpètoi mrekullisht Astrit Carçiu (shènjèstra) dhe djali i tij. Burime bëjnë me dije se është típ pròblèmatik në zonë dhe ka qenë i martuar, por është divò.rcuar.

Emri i tij nuk është i panjohur për drèjtësinë shqiptare pasi ka pasur kòn.flikte me gratë, ndërsa bashkëshortja e tij e parë, e ákùzoi në qershor të vitit 2016 për dh.ùnë në familje, por ai e mòhoi. Ndërkohë, mësohet se vëllezërit e tij kanë pròblème jashtë vendit pasi po vùajnë dèn.imin me bù.rg për shkák të akù.zave në lidhje me drò.gën.

Kjo nuk është hera e parë që i bëhen ten.tátiva për vrá.sje pasi 48-vjeçari ka një lokal në pikën turistike të Byshekut ku mësohet se ia kanë djè.gur tre herë. Ngjarja e mbrëmshme është e paqártë nëse ka lidhje me historitë e dèsh.tuara në dashùri apo kònflíkte në zonë. Pò.licia vijon hètimet për këtë rast.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close