Lajme

Zbulohet një tjetër skandal abuzimi me të mitur

Një tjetër rast i ab uzimit s eksual me të mitur zbulohet në kryeqytet. Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 32-vjeçar, i cili është d enoncuar së fundmi për përd hunimin e një vajze të m itur 13 vjeçare dy vite më parë. Policia bën me dije se në kërkim është shtetasi L. A.

Njoftimi i policies , Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e shtetasit L. A., 32 vjeç, pasi dyshohet se në vitin 2019 ka kryer marrëdhënie se ksuale me një 13-vjeçare, pa dëshirën e saj. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: