Lajme

Zjarr në një garazh në Tiranë, digjen dy makina në parkim

Dy automjete janë përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:50, në rrugën “Azem Galica”, në Paskuqan Siç bën me dije policia, në garazhin në pronësi të shtetasit​ E. H, ka rënë zjarr dhe për pasojë janë përfshirë nga flakët dhe 2 mjete të cilat ishin të parkuara aty. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku aktualisht dyshohet se është ngjarje aksidentale. (FOTO ILUSTRUESE)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close