fbpx
Opinion

Gazetari reagon për sjelljen e ministrit: Ky thjesht është lapangjoz!

Gazetari Dritan Kaba ka reaguar për debatin mes ministrit Sandër Lleshaj dhe drejtorit të Urbanistikës në Lezhë. Ministri këmbëngul se një pallat është i banueshëm dhe s’ka asnjë dëm, ndërkohë që drejtori i Urbanistikës deklaron se konstruksioni ka probleme.

Lidhur me rolin e ekspertit që ka marrë ministrit, Kaba shprehet:  “Ta quash idiot?! Është shumë pak! Ta emërtosh debil duket sikur i bën nder! Ti thuash arrogant?! Është t’i rritesh vlerat! Ky thjesht është lapanjgjoz, asgjë më shumë! Ky meriton titull : “ I peshtirosuri i vitit” ose ilaçi me i mire i te vjellave! Kokorosh maje plehrave!”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button