fbpx
Politike

“Mender kryeministër që shan qyetarët si rrugaç”, Berisha poston audion e bisedës së Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ripublikuar në facebook-un e tij një video në të cilën dëgjohet biseda e kryeministrit Rama me një qytetar.

Biseda është zhvilluar disa muaj më parë dhe po ashtu edhe publikimi i saj.

Por Berisha ka zgjedhur që ta nisë këtë ditë të fundit të vitit 2018, duke e risjellë në vëmendjen e ndjekësve të tij bisedën telefonike të Ramës me një qytetar në të cilën dëgjohet të përdoret një fjalor i pistë nga ana e kryeministrit kundrejt qytetarit.

Berisha shkruan se, “Ky është mender kryeministri që si rrugaç shan me rob qytetarët”.

Statusi i plotë:

Ky eshte mender kryeministri qe si rrugaç shan me rob qytetaret!

Ridegjoni videon! sb

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button