Politike

Rrugës për në Fier, Rama shfaqet i përgjumur nga makina duke dëgjuar Dua lipën

Të shtunën e sotme, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur qytetin e Fierit për të zhvilluar fushatën elektorale. Ai është nisur me makinë si zakonisht dhe nuk ka nguruar që këtë moment ta ndajë me ndjekësit në “Facebook”.

Rama shfaqet i përgjumur teksa dëgjon një prej këngëve të këngëtares me origjinë shqiptare, të njohur ndërkombëtarisht, Dua Lipa. Gjithashtu në një moment, kryeministri vihet re që merr telefonin edhe nis të bëjë një telefonat, por nuk e zbulon se me kë. “Me Dua Lipën për Fier”, ka shkruar Rama krahas videos.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: