Showbiz

5 banorë të rinj futen në Big Brother VIP, ja kush janë ata

Meqenëse është shtyer finalja e madhe, Big Brother ka vendosur ta mbushë përsëri shtëpinë me banorë. Gjatë ditës është komentuar se do të ketë tri hyrje të reja, por e vërtëta është se janë pesë banorë të rinj. Genajd, Egzona, Eltioni, Xheisara dhe Arbëri janë banorët më të rinjë të Big Brother Albania VIP. Balerin, këngëtare, gazetare e sportist janë profesionet e tyre. Për më shumë do ti njohim në ditët në vazhdim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: