fbpx
Showbiz

5 milion të prekur, por Robert Berisha thotë se nuk ka

Këngëtari shumë i komentuar në media, Robert Berisha tërheq gjithmonë vëmendjen me postimet e tij në rrjete sociale dhe kështu ka ndodhur edhe sot.

Roberti ka postuar një video montazh të Kanye West duke e shoqëruar me muzikë popullore shqiptare dhe shkruan se nuk ka pasur koronavirus dhe nuk ka as tani. “S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë. Çohuni more shkojmë në Ulqin”, shkruan Roberti. Ndërkohë në botë raportohen mbi 5 milion të prekur nga koronavirusi dhe mbi 335 mijë të vdekur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button