Showbiz

“A e fal tradhtinë?”, Aurela Gaçe lë pa fjalë Monika Lubonjën me përgjigjen e saj

Këngëtarja e famshme shqiptare Aurela Gaçe është shprehur e prerë kundër tradhtisë mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra”.

E pyetur nëse e fal tradhtinë ajo u shpreh në mënyrë kategorike jo duke shtuar se personi tjetër duhet të mbledhë mendjen e të mos bëje gabime të tilla.

Monika Lubonja: A e fal tradhtinë?

Aurela Gaçe: Jo

Monika Lubonja: Je e sigurt edhe për një njeri që e do shumë?

Aurela Gaçe: Ai njeriu ta mbledhë mendjen. Unë nuk e kisha menduar ndonjëherë, tani që më fute në mendime do të përgjigjem një herë tjetër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close