Showbiz

A është penduar që nxori foton në krevat me Anën? Arjoni i befason të gjithë

Disa muaj më parë Arjoni u përjashtua nga Përputhen, pasi publikoi një foto me Anën në krevat. Ditën e sotme ai ishte sërish pjesë e programit, ku tha troç që nuk është penduar për veprimin e tij.

“Jo. Nuk jam penduar”, tha Arjoni. “Çdo gjë që kam kaluar dhe me femra të tjera më përpara, sot nëse do i takoja rrugës do i puthja në dy faqet dhe ku di unë, do i uroja gjitha të mirat. Unë nuk jam njeri që mbaj inate me njerëzit”, shtoi ai. “Disa persona e kërkojnë. Nuk e meritojnë. Ky ka qenë mësim, sepse ka shumë femra që kanë atë lloj karakteri”, tha Arjoni.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: