Showbiz

Almeda Abazi feston ditëlindjen, Tolgahan e uron në mënyrën më të bukur

Sot është një ditë e veçantë për Almeda Abazin, pasi feston 29-vjetorin e lindjes. Bukuroshja shqiptare ka marrë një urim të këndshëm nga bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman.

Krahas një fotoje të Almedës, aktori shkruan se ndihet i lumtur që është bërë pjesë e jetës së tij. “Jam i lumtur që ke lindur, i lumtur që je dashuria ime, që je gruaja ime, që je nëna e djalit tim. Të dua shumë.”, ka shkruar aktori. Kujtojmë që Almeda dhe Tolgahan janë prindër të një djali, me emrin Efehan, ndërsa së shpejti do të mirëpresin dhe një vajzë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close