Showbiz

Anita Haradinaj tregon si e përkëdhel Ramushi: Më gjuan tek…

Anita Muçaj Haradinaj ishte e ftuar në Shiko Kush LUAN, ku u vendos në një sfidë përballë gazetares Rudina.

Sfida ishte “Ndaje ose digju” dhe nëse Muçaj dhe Xhunga refuzonin të përgjigjeshin ato do të hanin ushqim vërtet shumë pikant. Pyetjes seishte: “Anita na thuaj tre mënyrat se si të përkëdhel bashkëshorti Ramush Haradinaj. Ndaji me ne sonte këto detaje në “Shiko Kush LUAN” ose digju…”

Sportive si gjithmonë ajo zbuloi se cilat ishin këto 3 mënyra. “E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: “Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë” … (duke iu referuar të pasmeve), ndërsa e treta më thotë “Zemër, shpirt, këto të zakonshmet ”, përfundoi duke qeshur Anita Muçaj Haradinaj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close