Showbiz

Atdheu i ‘Përputhen’ kapet mat me një vajzë në pishinë, del videoja

Atdhe Xheravina është kthyer në një meshkujt më të pëlqyer dhe më të komentuar në “Për’puthen”. Edhe pse në fillim ai pati një pëlqim ndaj Ana Lleshit, tani djaloshi nga Kosova është në mes të Sindit dhe Melisës.

Së fundmi në media është duke qarkulluar një video e tij me një vajzë duke u relaksuar në një pishinë të mbyllur. Vajza e cila e shoqëron Atdheun nuk është pjesë e emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close