Showbiz

Atdheu kapet mat! Konkurrenti i “Për’puthen” fotografohet me një bionde (FOTO)

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku pretendohet se konkurrenti i Për’puthen, Atdheu është parë në ditën e të dashuruarve në krah të një vajze tjetër, e cila nuk është pjesë e programit. Atdheu në fillim kishte hyrë me pëlqim për Anën, e cila u largua më vonë pas skandalit me Arjonin. Ndërsa më pas ai vazhdoi të kishte takime me Sindin dhe Melisën, por kjo e fundit u largua pas shumë thashethemeve për një lidhje të mundshme me ish-konkurrentin, Andin.

Në rrjetet sociale është publikuar një foto e tij në krah të një biondeje, që sipas ndjekësve ajo është e dashura e djalit nga Kosova. Ndërkohë, Atdheu nuk ka reaguar ende në lidhje me këtë zëra që po qarkullojnë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close