Showbiz

BBV! Monika shkon t’i justifiklohet, Einxhel me lot: S’dua te ju degjoj!

Spektakli i djeshëm për të parën herë kishte rezervuar dy eleminime. Xheisara dhe Dagz ishin banorët që ndërprenë përfundimisht lojën në shtëpinë më të famshme.

Largimi i Arbrit la tepër dhimbje dhe nervozizëm tek partnerja e tij Einxhel. E përlotur ajo ka nisur të përgatisë valixhet e Dagz, duke mos mundur të mbledhë dot veten.

Në inat e sipër për ngjarjen e ndodhur Einxhel ka shpërthyer edhe ndaj Monikës. “Të lutem, nuk dua të dëgjoj asgjë. Nuk dua asnjë koment”,- tha ajo.

Banorët u përpoqën ta ngushëllonin dhe t’i shprehnin se në një lojë të tillë eleminimet janë të pashmangshme dhe u munduan ta qetesonin. Dagz e tha hapur se nuk e priste qe Monika te mos e zgjidhte duke qene se kur jane ne shtepi i thote gjithmone elozhe e e i jep moral.

Dagz i tha Monikes: Ja Monika me thote te kam djale dhe u be vjehrra e Einxhel, nuk me zgjodhi kurre vetem fjale ka. Asgje tjeter, smund te thote dicka qe nuk e mban.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close