Showbiz

‘Bëja dhe letrat italiane’, Einxhel zgjedh një femër për t’u martuar

Teksa Einxhel ka shfaqur shumë afrimitet me DJ Dagz (Arbrin), ende nuk ka asgjë më shumë se miqësi mes tyre.

Në lojën e ditës së sotme, banorëve ju bëhen disa pyetje dhe bazohen tek monedha nëse duhet ta lexojnë me zë të lartë. Einxhel duhet të tregonte se me cilin banor do të martohej nëse do të duhej. Ajo qeshi dhe tha emrin e Beniadës, me të cilën është më e afërt dhe duket se ka lindur një miqësi shumë e mirë mes tyre. ‘Me ty zemra, do bëja dhe letrat italiane’, tha Einxhel duke qeshur./a.m/noa.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: