Showbiz

Bleona Qereti i rikthehet fustaneve me rrjetë (Foto)

Bleona shpeshherë është komentuar për veshjet e saj dhe paraqitjet në publik e rrjete sociale. Kohë më parë, ajo pushtoi mediat rozë me veshjen e saj gjatë parakalimit në tapetin e kuq të VIP’ave në Los Angeles, për ndarjen e çmimeve Oscar.

Ajo u shfaq me një fustan rrjetë që i zbulonte gjoksi, paraqitje që tërhoqi vëmendjen e mediave të huaja rozë.  Bleona përndryshe i është bashkuar emisionit “Love Story 2” si opinioniste

Këngëtarja vendosi që të rikthej këtë stil duke e veshur edhe herëve tjera, e që edhe mbrëmjen e djeshme në emisionin e dashurisë, ‘Love Story’ ajo u shfaq me një të tillë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close