fbpx
Showbiz

Çfarë i kanë bërë? Aktori i njohur kërkon publikisht nuse

Shume njerez mund te kene dale me mendje tjeter nga karantina. ndryshe nga cmendonin me pare ne jeten normale, pa virus. Yllit te “Normal People” mesa duket jeta si një beqar me shumë mundësi zgjedhjeje nuk i pëlqen më. Bëhet fjalë për Paul Mescal i cili ka shprehur publikisht dëshirën për të patur një marrëdhënie serioze madje po kërkon dikë me të cilën të martohet.

24-vjeçari dha një intervistë radiofonike ku tha se gjatë kohës që ishte i mbyllur në shtëpi për shkak të pandemisë, ka hequr dorë nga aplikacionet e njohjes me seksin e kundërt dhe është mëse gati të gjejë nuse. Bukuroshi sykaltër ishte krejtësisht serioz në deklaratën e tij dhe tha se jeta tradicionale me 1 partner, pa rrjete sociale apo aplikacione njohesh nuk bën më për të.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button