Showbiz

“Cili nuk meriton të quhet VIP?”/ Arjola Demiri tregon emrin e banorit

Big Brother Vip’ ka vendosur që të organizojë një lojë për të gjithë banorët ku ata do të qëndronin të ndarë në çifte.

Loja u quajt “përgjigju ose pi një shots”. Pyetjet ishin zgjedhur nga më pikantet ku disa prej tyre refuzonin të kthenin përgjigje dhe disa të tjerë nuk mendoheshin dy herë.

Kjo gjë ka ndodhur edhe midis Ajolës dhe Ilirit të clilët ishin çift në lojë. Dyshja nuk nguroi të jepte përgjigje të drejtëpërdrejta. Një nga pyetjet që Iliri I bëri Arjolës ishte: “Cili nga banorët nuk meriton të quhet ‘VIP’?”,aktorja pa u menduar gjatë tha së është Antonela. Pjesë nga biseda:

Iliri: Cili nga banorët nuk meriton të quhet ‘VIP’?

Arjola: Antonela. Iliri: Mund të ndërrosh dhe emër.

Arjola: Jo jo. Iliri: Okej, shumë e saktë, shumë e qartë.

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri disa ditë më parë patën një debat mes njera-tjetrës, ku shkaku ishte zëri i lartë i ish-konkurrentes së “Për’puthen”, gjë që e shqetësoi aktoren pasi ajo dhe Sabiani ishin duke u falur. Debati i tyre agravoi deri në ofendime.faxweb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: