fbpx
Showbiz

Dalin foto/ Tea duke u puthur me Beartin në Pejë

Akuzat e Shqipes që Tea dhe Bearti janë përputhur që jashtë si duket qenkan të vërteta, ndërsa në rrjet po qarkullojnë disa foto ku shihen qartë Bearti dhe Tea dhe madje nën disa momente intime. Në disa foto shihet që ata të dy shfaqen duke u puthur dhe duke shijuar një pamje piktoreske me borë në Pejë. Ndërkohë pas këtyre videove dhe fotove që po bëjnë bujë në rrjetet sociale pritet edhe reagimi i Andit Dhe Teas.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close