Showbiz

Dëshironte pushime luksoze në Maldive, Rezarta Shkurta përfundon në spital

Rezarta Shkurta ka pësuar një incident dhe ndodhet e shtruar në spital. Ajo ka postuar një foto në ‘Instastory’ teksa ndodhet e shtrirë në krevat në spital ndërkohë që në dorë ka një vogon dhe serumin pranë.

Ajo shkruan me ironi: Pushime në Maldive. Në foto shihet që pranë saj ndodhet bashkëshorti, Ermali i cili në ato momente ndodhej pranë derës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: