fbpx
Showbiz

Dhurata Dora publikon këngën me Maitre Gims (Video)

Dhurata Dora vjen në një këngë bashkë me artistin e njohur francez, Maitre Gims. Është publikuar kënga këngëtarit francez, Maitre Gims me këngëtaren shqiptare Dhurata Dora dhe Dj Assad. Kënga ka titullin “Te quiero” dhe është pjesë e albumit më të ri të Gims. Kënga është publikuar vetëm në versionin “audio”. Dhurata ka arritur që të fitojë pëlqimin e madhe në muzikën franceze, pas bashkëpuimit me Soolking, që solli superhitin “Zemër”. Ndërsa Maitre Gims është njëri ndër artistët më të njohur e më të dashru francez, i cili numëron hitet si: “Est-ce que tu m’aimes ?”, “J’me tire” e “Bella”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button