Showbiz

Donald Veshaj më i kërkuari në Google për Shqipërinë, lë pas Sali Berishën

Aktori Donald Veshaj, tani konkurrent në Big Brother VIP, është njeriu më i kërkuar sot në Shqipëri. Trekëndëshi i famshëm, Beatrix-Donald-Bora është duke bërë bujë të madhe në mediat rozë.

Tomi Kallanxhi, themeluesi i “Big Media Expert”, ka treguar se ai ka lënë pas edhe ish-kryeministrin, Sali Berisha, i cili renditet i dyti.

“Teorikisht njeriu më i kërkuar sot për sot është Donald Veshaj. Është edhe sipër Doktorit në këtë periudhë që jemi”, tha Kallanxhi.Donald Veshaj ka marrur vëmendjen më të madhe në karrierën e tij gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV-së, dhe per historin me Beatrix.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close