Showbiz

‘Dua test shtatzanie’, pas natës në suitën e ‘nxehtë’ me Donaldin, Beatrix bën kërkesën e papritur

Beatrix dhe Donaldi se fundi kanë kaluar momente të veçanta në suitën e shtëpisë së ‘Big Brother’. Pas këtyre momenteve intime, duket se Beatrix ka qenë në humor te mire. Gjatë një bisede ajo ka ngacmuar Donaldin duke i kërkuar test shtatzënie.

Ndërkohë kanë shkëmbyer edhe batuta , ku edhe janë përfshirë banorë të tjerë duke bërë humor. Nga ana e tij Donaldi edhe pse disi i konfuzuar është shprehur se mund t’ja gjejë një test shtatzënie.

“Po tani ti e di atë muhabet, ku e di unë”, thotë Beatrix. “As unë s’e di, thjesht…”, i është përgjigjur Donald. “E humbe?”, ka qenë pyetja e radhës e Beatrix, pas së cilës kanë ardhur dhe reagimet e banorëve të tjerë, se paskan surpriza duke shfaqur keshtu dyshime.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close