Showbiz

“E kthejmë dhe një herë/ Prapaskenat e takimit me Atdheun, Sara: Po dal shumë e dashur

Dje pati shumë diskutime në përputhen kur u transmetua puthja e Atdheut me Sarën që në takimin e tyre të parë. Ndërkohë sot u transmetuan disa prapaskena nga takimi i tyre, ku Sara kërkoi të përësëritej një pjesë, pasi i dukej vetja shumë e dashur.

Sara: Më duket vetja si.. s’po them emra më mirë Atdheu: Si kush?

Sara: E di vetë ti Bora: Pse po dilje nga vetja, pse thua kështu? Sara: Po se se kam tip që të shprehem aq shumë, ndërsa këtu është formati i tillë …

Bora: Kush është vajza që t’i nuk do ti ngjash këtu? Sara: Nuk e krahasoj vetëm me asnjë. Arjani: Tani që e pe veten në ekran, a tu duk vetja më mirë? Sara: Mmua mu duk si vetja.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close