fbpx
Showbiz

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, këngëtarja e njohur shqiptare shtatzënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë shumë për këtë pjesë.

Mirëpo, së fundmi burime për “Iconstyle.al” bëjnë me dije këngëtarja është në pritje të ëmbël . Mësohet se Olta dhe Ivi do të bëhen prindër për herë të parë, por ende nuk dihen më shumë detaje rreth kësaj ngjarje të shënuar në jetën e çiftit. Kujtojmë që dyshja janë njohur në kohë kur Olta vazhdonte studimet e larta në fakultetin e Drejtësisë, ndërsa Ivi ishte pedagogu i saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button