Showbiz

Edhe Roza Lati bëhet këngëtare , tregon detajet e para të këngës

Moderatorja Roza Lati shumë shpejt do të nxjerrë në tregun muzikorë një këngë. Më herët, Roza ka treguar për dëshirën e madhe ti futet kësaj fushe dhe duket se ëndrra është shumë afër për t’u realizuar. Në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ajo ka treguar më shumë për këtë projekt. Fillimisht ajo u pyet: “Në ropped ëith Olsi ke thënë që ke një këngë për të nxjerrë. A mund të na informosh se kur mund të dalë kënga?”

Roza i përgjigjet: “Këngën dua ta nxjerr këtë verë. Kjo është dëshira ime më e madhe që kam për momentin. Do ju pëlqejë shumë, jam e bindur.”

Roza Lati, vajza e aktores së humorit, Rita Lati, ka emisionin e saj “Why Not”, që është një ndër më të ndjekurit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: