Showbiz

Është nënë e një vajze? Ish-konkurrentja e Për’puthen habit me deklaratën…

Arlida Nezha, e njohur si Tola është e para vajzë që eliminohet nga djemtë në emisionin Për’puthen.

Ajo ka rrëfyer daljen nga emisioni duke thënë se ishte një eksperiencë e bukur për të dhe ish-konkurrentja vazhdon të jetë mjaft akrive në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram ku së fundmi ka bërë një bisedë me ndjekësit.

“A ke fëmijë ti? Se të kam parë me një vajzë të vogël prandaj”. Por përgjigja e Tolës ishte më e papritur se vetë pyetja.

“Po. Kjo është mrekullia ime”, shkruan Arlida shoqëruar me një foto me vogëlushen që qenka vajza e saj, por për të cilën nuk e ka përmendur kurrë në emision.gazetasot

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: