Showbiz

Fifi shpërthen në të qara pas debatit me banorët: Kam vuajtur 6 vite, pija Xanax

Në shtëpinë e Big Brother VIP thuajse çdo ditë të pranishme janë debatet.  Kësaj radhe në diskutim e sipër mes banorëve, aktori Donald Veshak ja treguar një plan që kishte bërë me Arjolën përpara disa netësh.

Ideja e dyshes kanë qenë për t’i trembur banorët, por që një plan i tillë ka mbetur pa zbatim, për shkak të një makthi që Arjola kishte parë një natë. Me të dëgjuar për planin, Fifi ka filluar të debatojë me DJ PM dhe në të bërtitura e sipër ka nisur të qajë. E gjitha kjo erdhi nga ëndrra e keqe që Arjola kishte parë të cilën e kishte ndarë me banorët e tjerë.  “Kam vuajtur prej asaj, kam vuajtur gjashtë vite – kam pirë Xanax dhe Diazepam (ilaçe qetësimi). Me ma pas thënë atë send që ajo e ka parë në ëndërr unë s’kisha flejt”

‘”Ne i kemi treguar problemet tona, nëse ajo do të bëhej unë nuk do të flija dot”, ka thënë këngëtarja e hitit “Marova”, ndërsa është larguar duke qarë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: