fbpx
Showbiz

Fotot nga paparazi/ Deputetët që nuk bëjnë dot pa përqafime

As frika nga epidemia e koronavirusit nuk i ka penguar deputetët Bashkim Fino, Mirela Kumbaro, Arben Pëllumbi dhe Artemid Dralo që të përqafohen me njëri-tjetrin. Nuk e dimë se sa i kishte marrë malli, por me siguri në ato momente asnjëri nuk është kujtuar për distancën fizike.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button