fbpx
Showbiz

Gigi Hadid dhe Lady Gaga ndajnë përvojat e tyre të… karantinës!

Ndërsa shpërthimi i koronavirusit i ka lënë edhe personazhet e famshme në shtëpi, shumë prej tyre, përfshirë këngëtaren Lady Gaga dhe supermodelen, Gigi Hadid po ndajnë përvojat e tyre në median sociale nga karantina ku janë vendosur, njofton telenganatoday.com.

Lady Gaga shkroi sot Instagram për të ndarë detajet e ditës së gjashtë të saj në karantinë duke ndarë një fotografi me të dashurin, Michael Polansky.

“Dita e gjashtë e vetëkarantinimit! Të bëhemi të fortë duke luajtur lojëra video dhe letra dhe duke u kujdesur për veten tonë. Kujtesë e rëndësishme: mbajeni mendjen sa më shumë që të jetë e mundur pa stres dhe trupin tuaj në lëvizje”, shkruan ajo.

“Mënyrat e karantinës … pas dezinfektimit të të gjitha dorezave të dyerve në shtëpi duke menduar për të gjitha sipërfaqet e tjera që janë ende në rrezik”, shkruante Hadid.

Në total, 184 976 njerëz janë infektuar, ndërsa 7 529 kanë vdekur nga COVID-19, sipas OBSH-së.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button