fbpx
Showbiz

Gjysmë e zhv eshur midis Parisit, reperja e njohur “lë pa fjalë” të gjithë (Foto)

Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e saj si dhe nuk e ka aspak problem që të “sfidojë” edhe të ftohtin e janarit. 27-vjeçarja ka qenë një ditë më parë në qytetin e dashurisë, e pranishme në Javën e Modës në Paris.

E shoqëruar nga partneri i saj, Offset, reperja u shfaq e veshur e gjitha në të zeza. Ajo kishte veshur vetëm të brendshme dhe krahëve kishte hedhur një pallto.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button