Showbiz

Graciano Tagani feston ditëlindjen, Argjira Spanca e uron me fjalët më të bukura

Argjira Spanca dhe Graciano Tagani konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë pak muaj më parë. Blogerja dhe balerini i famshëm e kanë çuar romancën e tyre në një tjetër nivel me nisjen e bashkëjetesës.

Ditën e sotme, Graciano feston ditëlindjen dhe Argjira i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla.

Ajo ka publikuar disa nga momentet më të mira mes tyre, ndërsa shprehet se ndihet e lumtur që ka një person si ai pranë vetes.

“Gëzuar ditëlindjen për shkëmbin tim të qëndrueshëm! Faleminderit që je njeriu tek i cili mund të mbështetem gjithmonë. Të dua deri në hënë dhe mbrapa.”, ka shkruar ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: