Showbiz

Habit ish-konkurrentja e Për’puthen: Nëse do vazhdoja do plasnin skandale më të mëdha

Xhevana Ndoj, ish-konkurrentja 20-vjeçare e “Për’puthen ka qenë e ftuar pas largimit në intervistës e saj të parë në emisionin Expuls të Ronaldo Sharkës në RTV Ora. E pyetur se përse u fut në atë program, Xhovana pranoi se i pëlqen bota e televizionit.

Sa i përket largimit, ajo tha se ishte dramatike: “U dha një takim qe u konsiderua komplet sikur unë isha negative. Më çensuruan takimin. Ishte takim i sforcuar, ma imponuan. Unë vajta për të bërë sqarim por përfundoi komplet ndryshe. U ndjeva e tradhëtuar. Në ato momente isha e acaruat, por unë nuk bëj dot gjëra që përdoret imazhi im. Nuk rash dakort. Kjo ka qenë arsyeja qe mungova 9 puntata dhe pastaj vendosa të ikja.

Prisja që t’më largonit vetë. Isha e stresuar shumë”- u shpreh ajo lidhur më puthjen në buzë me Mikelën, ku e akuzuan si lesbike, lidhur dhe me faktin kur i tha Endrit gay, ku sipas saj, është kërcënuar me jëtë më sms të ndryshme, madje ajo shton se qëndroi për disa ditë e mbyllur dhe në shtëpi, si një fazë depresioni.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close