Showbiz

Habit Milaim Zeka: Kam dashur të jem femër, endrra ime më e madhe të provoja menstruacionet

Gazetari Milaim Zeka ka rrëfyer se është rritur me 5 motra në shtëpi. Nisur nga kjo histori ai ka treguar se ëndrra e adoleshencës ka qenë që të ishte femër. E gjithë kjo dëshirë e gazetarit ka qenë për faktin se dëshironte të provonte ndjesinë e menstruacioneve.

“Teksa shihja motrat e mia më të mëdha që vuanin, isha kurioz të provoja dhimbjen e menstruacioneve dhe kjo ka qenë ëndrra ime më e madhe që të isha femër, dy ëndrrat e tjera më mirë nuk po ua tregoj farë”- ka thënë ai duke qeshur në emisionin “Goca dhe Gra”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: