Showbiz

‘Ija’ e Bes Kallakut i gjen nuse gazetarit: Merre nga fshati, janë…(Video)

Ditën e djeshme, moderatori Ervin Kurti udhëtoi drejt fshtatit Bubq, ku zhvilloi një intervistë në natyrë me gjyshen e Bes Kallakut. Në një bisedë të sinqertë, moderatori nuk i la as ‘ngàcmimet’ ndaj Ijes së Besit. Në një moment Ervini i përmendi faktin se ende ishte beqar dhe kishte ngelur pa martuar, por gjyshja e aktorit të humorit i ka sugjeruar që nuset më të mira i gjen në fshat, pasi janë më të ndershme, dhe nuk vishen me dekolte si në qytet. Ndërsa Ervin Kurti i tha “Kam ngel pa martuar“, përgjigja e Ijes së Bes Kallakut ishte e qartë, merr një vajzë fshati. “Mos rri pa martu o non. Ke me shkollë sa të duash goca fshati, merre me shkollë. I goc fshati gjeje se ka 100 herë më të bukura se të qytetit, nuk rrin lakùriq si të qytetit ata…me lon çunat pa mend rrugës,”- u shpreh gjyshja e Bes Kallakut, duke shkaktuar të qeshurat e moderatorit Ervin Kurti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close