Showbiz

Ish i dashuri hyn ne studion e Perputhen, Alvisa Qarri braktis emisionin

Hysen Rama ka hyre ne studion e Perputhen mbremjen e sotme, duke sjelle largimin e menjehershem te Alvisa Qarrit nga emisioni.

Drejtuesja e emisionit Bora Zemani, tha se ish partneri i Alvises kishte aplikuar per tu bere pjese e Perputhen dhe ishte kualifikuar, por pasi kishte marre vesh qe edhe ish partnerja e tij do te ishte ne emision, kishte lajmeruar produksionin.

Moderatorja tha se Hysen Rama dhe alvisa Qarri jane ndare vetem 5-6 muaj me pare.

Vete i riu qe hyri ne emision, tha se kishte qene per rreth tri vjet me Alvisen dhe ishte ndare me konsensus, pasi thjesht gjerat mes tyre nuk po ecnin.

Disa minuta pas daljes nga studioja, Alvisa Qarri eshte rikthyer serish nderkohe qe ka pasur akuza te forta mes saj dhe Arjan Konomit, pas pretendimeve se ky i fundit ishte ne dijeni te historise./lajmifundit.com

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: