Showbiz

Ish-missit i vjen në majë të hundës, bën deklaratën që habiti të gjithë

Hygerta Sako, vajza që rrëmbeu kurorën e bukurisë në vitin 1995, ka bërë deklaratën e fortë, që erdhi pas shumë fjalësh të thëna për të. Nnjë intervistë për “Ora Verore” ku iu ka dhënë fund njëherë e mirë dyshimeve dhe ka treguar se nuk është e dashuruar.

“Unë po i kaloj pushimet me vajzën dhe me nënë time. Nuk më rreh zemra për askënd në Vlorë. Më rreh zemra vetëm për Vlorën. E dua shumë Vlorën, rrënjët e mia janë në Vlorë. Nuk kam askënd që më rreh zemra. Se më ka dal nami që dua burrë. Nuk dua burrë, nuk dua askënd”, është shprehur ajo.  Hygerta më herët është shprehur se në Shqipëri, femrat në të 35-tat e tyre e kanë të vështirë të gjejnë dikë që i përshtatet, sidomos kur janë vetë të realizuara.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: