fbpx
Showbiz

‘Je g ay’, Flavio Qarri i kthehet Laert Vasilit në mes të emisionit, i kërkoi martesë (Video)

Laert Vasili ishte këtë të mërkurë i ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel. Ai ka treguar pse ka refuzuar të martohet deri më tani dhe është pyetur nga moderatorja se cilën nga vajzat e panelit do zgjidhte për grua.

Zgjedhja e tij i ka habitur të gjithë pasi ai është shprehur “Për gruan time do kisha zgjedhur Flavio Qarrin”. Moderatorja Shehu e ka pyetur rreth zgjedhjes së tij dhe në këtë moment Qarri ka ndërhyrë duke thënë “është g.ay”.

Më pas vetë Laerti ka treguar arsyet pse do zgjidhte Flavion. “Flavio nuk ka shpenzime, as për të bërë gj.oksin me silikon, as buzët me silikon, bythët silikon dhe asgjë tjetër”, tha ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button